INSPIRUJ INNYCH ...

W zasadzie, można zaryzykować stwierdzenie, że jeśli Ciebie nic nie zainspirowało w C4E ... prawdopodobnie nie zechcesz inspirować innych. 

Ale, jak większość założeń, i to może okazać się niezgodne z rzeczywistością, czyli chybione i ograniczające. Ciebie i innych.

Nie ograniczaj więc ani siebie, ani innych. Bez przewidywania "z góry", bez "na pewno"... po prostu pozwól innym samodzielnie odpowiedzieć sobie na pytanie:  "czy to jest inspirujące?"

Jeśli "będzie", będzie także pamięć o tym, komu zawdzięczają to, że dzięki tej inspiracji poszli dalej, inaczej, szybciej, wyżej, niespodziewanie, efektywniej, po ludzku czy w zgodzie ze swoimi wartościami, w zgodzie z innymi i wreszcie, ... w zgodzie z samym sobą! 

Zaryzykujesz zatem podzielenie się INSPIRACJAMI C4E z kolegą, leaderem biznesu, podwładnym, przełożonym, klientem, żoną, mężem, synem, dziewczyną...?


Zupełnie bez żadnego ryzyka ... możesz ZAINSPIROWAĆ C4E.


Jeśli to, co dla nas ważne i wyrażone w C4E IDEA jest ...
Jeśli nasze myślenie o etycznym i efektywnym przywództwie oraz działanie w tej sprawie jest ...
Jeśli nasze projekty i inspiracje są ...

podobne lub odmienne od Twoich, ale, według Ciebie, warte dialogu ... ZAINSPIRUJ NAS.

Podziękujemy Ci i ... może zrobimy coś wspólnie?

Zaryzykujesz?  

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji o polityce cookies znajdziesz na tej stronie. Zamknij