COACHEE, czyli ... DLA KOGO?

W C4E nazywamy Coachee każdego leadera biznesu, który podejmuje wyzwanie zawodowego oraz osobistego rozwoju i zaprasza do współpracy Coacha/Mentora.

Coachee to dla nas także grupa osób [choć nie zawsze jest to zespół], która postanowiła rozwijać się wspólnie. Poprzez wzajemne interakcje i wsparcie Coacha chce w ten sposób podnieć efekty rozwoju.

KIM jest nasz Coachee ?

Wszystkich leaderów, z którymi dotychczas współpracowaliśmy, a rezultaty tej partnerskiej relacji były ponadprzeciętne, łączy kilka wspólnych cech.
Nasz Coachee to człowiek 
AMBITNY i POSZUKUJĄCY, OTWARTY i PROAKTYWNY.

Tak zdefiniowani Coachee przynależą najczęściej do jednej z 3 grup:

1. EXECUTIVE – Leader zajmujący kluczową pozycję w firmie [poziom N i N-1]. To takim leaderom rekomendujemy wszystkie formy indywidualne wymienione w ZAINSPIRUJ SIĘ. 
A szczególnie, unikatowy i unikalny zarazem, projekt dla wyczynowców biznesu TOP2TOP Trophy

2. TALENT 2 TOP - potencjalny sukcesor Executive, leader biznesowy w przyszłości. Temu leaderowi z listy zamieszonej w ZAINSPIRUJ SIĘ rekomendujemy wybór jednej lub kilka form rozwoju swego ponadprzeciętnego potecjału. Być może rozwój w formule projektu  TALENT2Top Trophy będzie optymalnym rozwiązaniem.

3. NASTOLETNI Przywódca - Leader biznesu za kilkanaście lat, który do roli etycznego i efektywnego przywódcy może przygotowywać się już dziś razem z C4E w ramach projektu non-profit pod nazwą 
MŁODZI LEADERZY

I to właśnie takie osoby w serwisie C4E dzielą się swoimi doświadczeniami z własnego procesu rozwoju. Jeśli jesteś tego ciekaw, popatrz na to odwiedzając część serwisu pn. Z PERSPEKTYWY COACHEE. Być może takie spojrzenie na rozwój okaże się przydatna przy podejmowaniu decyzji o Twoim teraz i jutro.

Jeśli nie należysz do żadnej z opisanych tak grup ale tu trafiłeś, nie ma w tym zapewne przypadku.
Może łączą Cię z C4E te same WARTOŚCI, IDEE lub ZAINTERESOWANIA.

Ufamy, że i Ty znajdziesz tu coś ważnego dla siebie,
dasz się ZAINSPIROWAĆ lub zainspirujesz INNYCH


Zapraszamy Cię :)

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji o polityce cookies znajdziesz na tej stronie. Zamknij