SPONSOR ...

projektów realizowanych przez C4E to, obok Coachee i Coacha, trzeci Partner relacji służącej rozwojowi. 

To Partner dbający o realizację celów biznesowych, ale również o rozwój potencjału i satysfakcję z pracy zatrudnianych osób. Jest nim najczęściej właściciel, który skłonny jest zainwestować w rozwój swoich leaderów.  Zdarza się, że Coachee i Sponsor, to ta sama osoba, [np. CEO podejmujący współpracę z Coachem/Mentorem z własnej inicjatywy, a nie np. na zaproszenie Rady Nadzorczej lub właściciela firmy].

Sponsorem w projektach realizowanych przez C4E nazywamy także bezpośrednich przełożonych osób podejmujących rozwojowe wyzwania. To np. członkowie zarządów  angażujący się bezpośrednio w proces rozwoju swego podwładnego na wszystkich jego etapach i udzielający Coachee oraz Coachowi istotnego wsparcia w trakcie współpracy i po jej zakończeniu.

KIM jest SPONSOR projektów C4E?

Ktoś, komu zależy! 
Na efektach, ludziach, otoczeniu.
Szukaliśmy wspólnych cech dla organizacji i ludzi je reprezentujących, którzy w roli Sponsora wspierali najbardziej efektywne projekty. Najlepiej definiują ich słowa: 

ODWAŻNY i ODPOWIEDZIALNY,
PARTNERSKI i INNOWACYJNY,  

WIARYGODNY i ETYCZNY.

Zdarza się często, że Sponsor, ujęty efektami procesu, sam zaprasza do indywidualnej współpracy
Coacha & Mentora C4E. Dużo częściej Sponsorem zostaje Ex-Coachee, który osobiście doświadczył istotnej zmiany w trakcie procesu i chciałby tego samego dla swoich podwładnych. 

Jeśli jesteś ciekaw spojrzenia właśnie takich Sponsorów na projekty rozwojowe efektywnych i etycznych leaderów, realizowanych wspólnie z C4E zajrzyj do części serwisu 
Z PERSPEKTYWY SPONSORA

JAKICH Sponsorów C4E zaprasza z przyjemnością do wspólnych projektów?

Kogoś, kto poza biznesem, dostrzega także swoją społeczną odpowiedzialność.
Kogoś, kto o Leadershipie myśli szeroko i dalekosiężnie.
Kogoś, kto wierzy, że dzisiejszy MŁODY leader czy TALENT może w przyszłości rozwinąć nie tylko
            siebie, zespół, firmę ale i społeczności.
Kogoś, kto skłonny jest nie tylko mówić ale i działać, aby wizję tę urzeczywistnić,
            także poprzez wspieranie projektów prowadzonych przez innych.

Taki Sponsor zapewnie znajdzie wartość w projekcie FOR GREATER GOOD adresowanym do nastoletnich przywódców. Projekt taki, pod nazwą: MŁODZI LEADERZY, realizowany jest przez C4E w formie NON PROFIT.

Może myślimy i działamy podobnie?
Może to dobry wstęp do wspólnego projektu?
Może …?

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji o polityce cookies znajdziesz na tej stronie. Zamknij