MŁODZI LEADERZY - ETYCZNI I EFEKTYWNI, DZIŚ I JUTRO
EDYCJA II
EDYCJA I
30.06.2013r.
KORZENIE I SKRZYDŁA...

to dokładnie tyle, ile dorośli mogą dać młodym.

Nawet takim, którzy dziś mają 15-16 lat i na określenie „dzieci” obruszyły by się.

Kiedy jednak, podobnie jak Janusz Korczak, uważa się, że „Nie ma dzieci. Są ludzie” nie warto żałować wysiłków by zadbać o solidne fundamenty wiedzy i umiejętności oraz uskrzydlającą postawę…czyli skrzydła!

Szukanie inspiracji w sztuce w DNA GALLERY, patrzenie w swoją przyszłość z wysokości 212 metrów, czyli z tarasu na dachu najwyższego wieżowca w Polsce SKY TOWER i wypuszczenie z rąk białych gołębi-marzeń by powróciły czerwonoskrzydłymi ptakami Etycznych i Efektywnych Leaderów, to tylko kilka elementów spotkania PODSUMUJĄCEGO I EDYCJĘ projektu MŁODZI LEADERZY.

30.06.2013r.
Etyczny & Efektywny LEADER + Klocki LEGO = ???

Gdyby nie dobre serce młynarza [a właściwie kilku MŁYNARZY] niemożliwe byłoby odkrywanie odpowiedzi na tytułowe równanie.

Nie znasz historii o młynarzu i lisie? Poznaj ją, jeśli jesteś naprawdę ciekaw [opowieść],

Jeśli zaś chodzi o klocki lego i grupę nastolatków z projektu Młodzi Leaderzy, to pewnie długo będą pod emocjonującym wrażeniem podróży do krainy gdzie powstają słynne klocki. Więc ich intelektualne dociekania w poszukiwaniu prawidłowego rozwiązania tytułowego równania raczej nie przypominają pracy matematyka...

30.06.2013r.
OLEK...

Co mi dał ten projekt?

Moja przygoda z projektem “Młodzi Leaderzy” rozpoczęła się od prezentacji, w moim gimnazjum w sali sportowej. Jak Grażyna mi później powiedziała, wydawało jej się że to było najgorsze możliwe miejsce. Ta deklaracja brzmiała zabawnie, patrząc na skład projektu- na dwunastu uczestników, czwórka z nich była na tej właśnie prezentacji.

 

Następnym krokiem było...

30.06.2013r.
AGA...

Co dał mi udział w projekcie MŁODZI LEADERZY?

 

Gdy wysyłałam aplikację do projektu byłam czternastolatką głodną przygody. Chciałam poznać nowych ludzi, dowiedzieć się nowych rzeczy, spędzić czas inaczej niż zawsze. Byłam cichą dziewczyną, która bała się odezwać pierwsza do nowych osób. Niechętnie chciałam o sobie opowiadać, dopytywać się o szczegóły innych.

Odwaga nie była ...

30.06.2013r.
KAJA...

Co dał mi udział w projekcie MŁODZI LEADERZY?

W czerwcu 2012 roku rozpoczęła się pierwsza edycja projektu Młodzi Leaderzy.  Aby wziąć w nim udział należało wysłać formularz zgłoszeniowy i uzasadnić swoją chęć uczestnictwa. Postanowiłam spróbować swoich sił. Po rozmowie kwalifikacyjnej okazało się, że zostałam przyjęta do grupy 9 Młodych Leaderów. Już sam ten fakt bardzo wiele dla mnie znaczył! Cały projekt trwał rok, lecz nie uważam go za czas stracony. Wniósł on bardzo wiele nowego do mojego życia i myślę, że to zaowocuje w przyszłości.

Zdecydowałam się na udział, ponieważ ...

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji o polityce cookies znajdziesz na tej stronie. Zamknij